Služby

ico pozva

Organizovanie svadby je časovo náročné a nesie so sebou množstvo otázok. Náš tím je tu práve preto aby Vám s touto situáciou pomohol a ponúkol riešenia na všetky Vaše otázky.

Vďaka kreativite a skúsenostiam Vám tím krásnechvíle.sk rád poradí a naplánuje vašu svadbu do najmenších detailov, tak aby pôsobila v ucelonom duchu, bola výnimočná a zároveň spĺňala Vaše predstavy.

K výslednému úspechu Vášho želania a snaženia môže vo výraznej miere prispieť stretnutie s profesionálnym svadobným koordinátorom.

Na úvodnom stretnutí prekonzultujeme Vaše požiadavky, predstavy. Následne na základe Vašich požiadaviek navrhneme koncept výzdoby a priblížime cenovú ponuku. Ak nemáte konkrétnu predstavu v akom duchu by sa mala niesť výzdoba Vašej udalosti, nájdeme pre Vás to správne riešenie.

V prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, jedno z našich následných stretnutí sa uskutoční na mieste konania Vašej udalosti. Zoznámením sa so špecifikáciami daného priestoru predídeme nepríjemným prekvapeniam a jednoduchšie prispôsobíme výzdobu Vašim požiadavkám a predstavám.

Výzdoba, jej koncept a dizajn

Vyrazte dych svojim blízkym pohľadom na dokonale zharmonizované prostredie! Doprajte i sebe ten pocit pohladenia duše pri pohľade na Vašu slávnostnú hostinu, ktorá Vás opantá svojou atmosférou.

Krásnechvíle.sk Vám ponúka kompletnú výzdobu interiéru i exteriéru s dôrazom na najmenšie detaily. Pre výzdobu sály či svadobných stolov Vám navrhneme najideálnejšie kombinácie farieb, dekorácie či svadobnej témy. Samozrejmosťou je rozloženie stolov, pomoc pri zostavovaní zasadacieho poriadku či výzdoba kostola.

Zabezpečíme pre Vás kompletnú kvetinovú výzdobu - kyticu pre nevestu i ostatné kvetinové dekorácie (kvety na stoloch, súčasť výzdoby v kostole alebo ako súčasť účesu). Taktiež výzdobu svadobného auta, zabezpečenie pierok pre svadobčanov, originálnych darčekov pre hostí, svadobných tlačovín (svadobné oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, menovky pre hostí, zasadací poriadok alebo vignety na fľaše svadobného páleného či vína). V našej ponuke nájdete rôzne druhy svietnikov, lampášov, lampiónov, váz, ktorými docielime jednotný koncept výzdoby.

Prenájom dekorácií a vybavenia

Pre tých čo sa rozhodnú si zrealizovať svoj deň D svojpomocne a chýbajú im rôzne časti vybavenia či dekorácie, ponúkame na prenájom:

 • elastické saténové návleky na stoličky
 • stand by stoly
 • obrusy, banketové sukne
 • stuhy na stoličky, štóly na stoly
 • chiavari stoličky (viac TU)
 • svetelná stena za mladomanželský stôl
 • slavobrána
 • rôzne svietniky, lampáše, lampióny
 • vázy, rámiky na označenie stolov
 • nádoby pre candy bar
 • iné dekorácie dotvárajúce koncept výzdoby

Svadby na kľúč

Nie všetci majú čas, schopnosti alebo energiu na organizovanie všetkých aspektov, ktoré sú súčasťou svadby. Práve tým z vás preto ponúkame naše služby. Odbremeníme Vás od starostí spojených s prípravou svadby a ušetríme Váš čas.

Okrem výzdoby Vám pomôžeme vybaviť kameramana, fotografa, hudbu, svadobné cukrovinky, tlačoviny, auto, darčeky pre hostí, pierka a pod.

Je len a len na Vás či sa rozhodnete pre čiastočný alebo kompletný svadobný servis pri organizácii vašej svadby.